İnsan Kaynakları

Ana Sayfa / İnsan Kaynakları

“Gelin Birlikte Gülümseyelim”

Dünya’nın birçok ülkesinden ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen hastalara hizmet veren OptimaDent, sahip olduğu kalite ve güven anlayışını; yenilikçi bakış açısına sahip, sorumluluklarının bilincinde olan, çalışkan ve motivasyonu yüksek personeli ile elde etmiştir.

OptimaDent ailesi olarak sahip olduğumuz yenilikçi ve yetenekli çalışanlarımız sayesinde her geçen gün daha da büyüyerek yolumuza devam ediyoruz.

Eğer sizler de bu ailenin içinde yer almak, kendi hedeflerinizi OptimaDent’ in hedefleriyle birleştirip markamızın büyümesine ve gelişmesine katkı sağlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin, birlikte sağlıkla gülümseyelim.

[]
1 Step 1
Kişisel Bilgiler
İletişim Bilgileri
Başvuru Bilgileri
Eğitim Durumu
Yabancı Dil Bilgisi
AzOrta İyiÇok İyi
Almanca
Arapça
Fransızca
İngilizce
İspanyolca
İtalyanca
Rusça
İş Tecrübesi

İş Yerinizdeki Bir Üst Yöneticinizin;

Referanslar

Verilen bilgilerin teyit edilmesi amacıyla eski işverenler, eğitim kurum/kuruluşları, kamu kurumları ve verilen referanslar ile temasa geçilmesini kabul ediyorum.

Acil Durumlarda Ulaşabileceğimiz Kişi

Yukarıda verdiğim bilgi, adres, telefon ve diğer tüm açıklamaların doğru olduğunu, işe alınmam halinde; verdiğim yanlış bilgilerden dolayı, ortaya çıkabilecek tüm sorunlardan benim sorumlu olduğumu beyan eder; böyle bir durumda şirketin tüm yasal uygulamalarını peşinen kabul ederim.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right