Hakkımızda
Biz Kimiz?

Selahattin Kermen ve Barhan Pekel tarafından kurulan OptimaDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Üsküdar’da hizmet vermektedir.

Estetik Diş Hekimliği, İmplant, Ağız-Diş-Çene Cerrahisi, Ortodonti, Endodonti, Pedodonti, Periodontoloji, Diş Beyazlatma, Gülüş Tasarımı ve Protez alanlarında hizmet veren polikliniğimiz, bünyesinde barındırdığı uzman hekim kadrosu ve tecrübeli personeli ile tedavi sürecini kolaylaştırıp sizlere sağlık ve kalite açısından ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

OptimaDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, doğru teşhis ve tedavi yöntemini, en iyi teknik alt yapı, kaliteli uzman hekim kadrosu ile harmanlayıp; müşteri memnuniyetini hizmet kalitesiyle birleştirerek sizlere sunar.

https://optimadent.com.tr/wp-content/uploads/2022/02/hakkimizdaimage.jpg

Vizyon & Misyon

Gelişimin ve yenilenmenin hiç durmadığını bilen bizler, hastaya özel tedavi yöntemlerimiz ile hastalarımızın kliniğimizden memnun bir şekilde ayrılmalarını kendimize amaç edinmekteyiz. Bizler en modern cihazlarımızla, tecrübelerimizi birleştiriyor; ağız ve diş sağlığını hem ulusal hem de uluslararası platformlara taşımak için çalışıyoruz. Bu sebeple Türkiye’de yakaladığımız başarıyı dünya çapında da yakalamak için hizmette ödün vermeden çalışıyor, hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz.