Kalite
Politikamız

OptimaDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren hastalarımızın taleplerini, ağız ve diş sağlığı konusundaki beklentilerini en iyi şekilde karşılayan görev bilinci ile hareket etmekteyiz.

Firma olarak; hastalarımızın ağız ve diş sağlığını ön planda tutarak, müşteri memnuniyetinin önemini göz ardı etmeyerek, sürekli yenilenmeyi ve gelişmeyi esas alarak çalışmaktayız.

Güven

Ağız ve Diş Sağlığı sektöründe hizmet sağlayan OptimaDent ailesi olarak hastalarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve güven duyulan bir poliklinik olmak adına, uzman hekimlerimiz ve tecrübeli personellerimiz ile birlikte hastalarımıza daima dürüst ve şeffaf bir şekilde yaklaşıyoruz.

Güven duyulan markamızı daha ileriye taşımak adına hastalarımıza verdiğimiz sözleri eksiksiz yerine getiriyoruz. Bu anlayışın beraberinde müşteri memnuniyetini getirdiğine inanıyor; mükemmelliği arayan ve daima gelişen bir marka olmak için bizi teşvik ettiğini biliyoruz.

Katkı Sağlamak

Bizler, ağız ve diş sağlığına önem veren bir toplum hedefliyoruz. Buna dayanarak ağız ve diş sağlığı konusuna duyarlı, diş fırçalama ve temizleme alışkanlığı olan, koruyucu diş tedavi uygulamalarının öneminin farkına varan, çok daha sağlıklı ve özgürce gülümseyen bir toplum için çalışıyoruz. Bu kapsamda sağlık alanındaki gelişmeleri daima yakından takip ederek birikimlerimizi ve tecrübelerimizi sizlere alanında uzman hekimlerimiz aracılığıyla aktarıyoruz.