Dr. Dt. Edip
Özden

Edip Özden İmplant, Gömülü Yirmi Yaş Diş Çekimleri, Kist ve Tümör Operasyonları, İleri Cerrahi İşlemler, All on Four ve All on Six İmplant Teknikleri, Çene Kırıklarının Tedavisi, Çene Eklem Hastalıkları Tedavileri alanlarında, OptimaDent Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinde hasta kabul yapmaktadır.

Randevu al butonuna tıklayarak randevunuzu hızlıca oluşturabilir ve sağlıklı bir gülümsemeye kavuşabilirsiniz.

https://optimadent.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/dr-dt-edip-ozden.png

Hekimden Randevu Al

  https://optimadent.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/home-hizli-randevu-image.png

  OptimaDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren hastalarımızın taleplerini, ağız ve diş sağlığı konusundaki beklentilerini en iyi şekilde karşılayan görev bilinci ile hareket etmekteyiz.

  https://optimadent.com.tr/wp-content/uploads/2022/02/skermen.png

  Edip Özden, 2008 yılında Aydın Fen Lisesi’nde lise öğrenimini tamamladıktan sonra aynı yıl İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazanmış ve 2013 yılında mezun olmuştur.

  İki yıl özel muayenehanede diş hekimliği yapmış ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahi üzerine eğitimlere katılmıştır. 2015 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahi Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamıştır. Bu süre içerisinde çene cerrahi üzerine çalışmalarına ve ameliyatlarına hem İstanbul Üniversitesi Diş Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahi Anabilim Dalı bünyesinde hem de özel muayenehanelerde devam etmiştir. 2020 Ağustos ayında OptimaDent ailesine katılmıştır.

  Hekim Bilgileri

  Doğum Tarihi: 18 Eylül 1990

  Yabancı Dil: İngilizce

  Eğitim: İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

  Mesleki Alanlar:
  İmplant uygulamaları
  Gömülü Yirmi Yaş Diş Çekimleri
  Kist ve Tümör Operasyonları
  İleri Cerrahi İşlemler
  All on Four ve All on Six İmplant Teknikleri
  Çene Kırıklarının Tedavisi
  Çene Eklem Hastalıkları Tedavileri